Állások a Larus Étteremben, közel a BAH-csomóponthoz!

Szerző:
ittlakunk.hu
2017.04.12. sze., 16.58

Oszd meg másokkal!

Állásokat hirdet a Larus Étterem, a BAH-csomóponttól nem messze, a Gesztenyés kertben. A következő munkakörökbe keresnek embereket:

Recepciós-kasszás

A munkakör feladatai:
- foglalások kezelése
- vendég fogadása
- számlázás és a pénz kezelése
- információ nyújtás a vendégek részére
Amit nyújtani tudunk:
- fiatalos csapat
- biztos jövedelem
- szép környezet
- igényes vendégkör
Amit kérünk:
- jó kommunikációs készség
- alapfokú számítógépes ismeret
- megbízhatóság, precizitás
Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, a sandor.annamaria@larusevent.hu e-mail címen.

Felszolgáló az á la carte étteremben

Amit ajánlunk:
- stabil, megbízható állás,
- barátságos környezet
- igényes vendégközönség
- szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés

A felszolgálónak bizonyítania kell, hogy legalább annyira szereti a vendégeket, mint a Larus fantasztikus csapata.

Fekete mosogató, teljes munkaidőben
Ami kérünk:
- önmagára és környezetére is legyen igényes

- erős fizikum és állóképesség
- hasonló munkakörben szerezett tapasztalat előny
- jó munkakörülmények.

Mit szólsz hozzá?

Hirdess nálunk!

Szeretnéd, ha a kerület lakói tudnának szolgáltatásaidról, termékeidről, boltodról, vendéglátó-helyedről? Hirdess nálunk! Meglásd, egyáltalán nem drága – és megéri. A részletekért kattints ide!

Legyél a szerzőnk!

Rendszeresen írnál a környéked eseményeiről, boltjairól, kocsmáiról, kulturális programjairól, utcáiról és játszótereiről? Ne habozz, vedd föl velünk a kapcsolatot!

Hol-mi toplista

Helyi közösségek a Facebookon

Partnerek