Foglalkozás-egészségügyi asszisztens állás

Szerző:
KFKI Üzemeltető Kft.
2018.08.22. sze., 10.55

Oszd meg másokkal!

Desktop

A KFKI ÜZEMELTETŐ KFT. foglalkozás-egészségügyi asszisztenst keres!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Előzetes és időszakos munka alkalmassági vizsgálatok szervezése, adminisztrálása, az adatok számítógépes feldolgozása, nyilvántartása
  • elsősegélynyújtás akut esetekben
  • foglalkozás-egészségügyi, belgyógyász asszisztensi és adminisztrációs feladatok végzése
  • mindaz, amivel munkahelyi felettese megbízza

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • diplomás/OKJ-s ápolói végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • előny foglalkozás-egészségügyi szakasszisztensi végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • részmunkaidős állás, határozatlan idejű munkaviszony
  • cafetéria
  • utazási hozzájárulás
  • céges buszjáratok (Széll Kálmán és Kosztolányi Dezső térről)

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1121, BUDAPEST KONKOLY-THEGE MIKLÓS út 29-33.

FIZETÉS:

  • megegyezés szerint

Adatkezelés:

  • Társaságunk adatkezelési szabályozása értelmében nem kér fényképpel ellátott önéletrajzot. Amennyiben a pályázó ennek ellenére fényképpel ellátott önéletrajzot küld meg, abban az esetben a Társaságunk akként tekinti, hogy annak kezeléséhez kifejezett hozzájárulását adta. Adatkezelési szabályzatunk honlapunkon elérhető.
+36 (70) 3652700
Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil

Hirdess nálunk!

Szeretnéd, ha a kerület lakói tudnának szolgáltatásaidról, termékeidről, boltodról, vendéglátó-helyedről? Hirdess nálunk! Meglásd, egyáltalán nem drága – és megéri. A részletekért kattints ide!

Legyél a szerzőnk!

Rendszeresen írnál a környéked eseményeiről, boltjairól, kocsmáiról, kulturális programjairól, utcáiról és játszótereiről? Ne habozz, vedd föl velünk a kapcsolatot!

Partnerek